Disco Forever #400
15. rujna 2024.
26. rujna 2024.

19. rujna 2024.

U novoj epizodi emisije Filozofski u eteru saznat ćemo što se sve odvijalo na ovogodišnjoj Filozofijadi. Filozofijada je održana od 27. travnja do 1. svibnja 2024. godine u grčkom gradu Paralia. Filozofijadu je ove godine pohađalo 108 studenata s Filozofskog fakulteta u Osijeku. Neki su sudjelovali u raznim sportskim i edukativnim aktivnostima kao što su odbojka, košarka, nogomet, pikado, šah, debata, kviz i FIFA, dok su drugi studenti bili u ulozi promatrača te su bodrili svoje kolege. U takvoj poziciji našle su se i kolegice Luna i Marta koje su nam ispričale svoje doživljaje i otkrile nam kakav je noćni život, hrana, piće i sveukupni život u Grčkoj. Doznajemo i kakav im je bio smještaj, kako su se studenti zabavljali, jesu li sklopili neka nova prijateljstva i kako su prošli na natjecanjima.