Vremeplov #53 – U2
Disco Forever #386
5. lipnja 2024.

3. lipnja 2024.

Poštovane slušateljice i poštovani slušatelji, dobro došli u još jednu epizodu radijske emisije "Filozofski u eteru". U današnjoj epizodi Laura Kraljić, studentica prve godine diplomskoga studija engleskoga i hrvatskoga jezika i književnosti, razgovarat će s Bornom Petrovićem, kolegom također prve godine diplomskoga studija engleskoga jezika i književnosti i informatologije, o smjeru informatologije. Borna će u ovoj epizodi dijeliti svoja iskustva vezana uz slobodno vrijeme, hobije i osobne interese, ali i pružiti ključne informacije koje bi mogle biti korisne svakom budućem studentu koji razmišlja o upisu ovog smjera. Prema tome, ko ste zainteresirani saznati više o smjeru informatologije, svakako ne propustite ovu epizodu. Ugodno slušanje!