PROGRAM

• 21. studenoga (ponedjeljak) u 18 sati; Ekonomski fakultet u Osijeku, multimedijalno izlaganje “Književna komunikacija potpomognuta kodovima brzog odgovora” – izlažu prof. dr. sc. Jasna Horvat i doc. dr. sc. Josipa Mijoč, moderator: Tomislav Levak (suradnja Instituta za znanstvena i umjetnička istraživanja u kreativnoj industriji – Andizet  i Odjela za kulturologiju)
  • 22. studenoga (utorak) u 18 sati; Odjel za kulturologiju, Trg sv. Trojstva 3 (Laboratorij za medijsku kulturu) – projekcija kratkog filma „Đokica čita pm3xpjesme golubovima“ doc. art. Anđelka Mrkonjića
  • 22. studenoga (utorak) u 19 sati; MLU, Okrugli stol: «Sigetska bitka i Nikola Šubić Zrinski u kulturnom pamćenju Hrvata i Mađara» Sudjeluju: dr. sc. Stjepan Blažetin (Pečuh), dr. sc. Denis Njari (Szombathely) i mr. sc. Vladimir Kalšan (Čakovec).
  • 24. studenoga (četvrtak) u 13 sati; Svečana dvorana na Filozofskom fakultetu u Osijeku, predstavljanje « Pretiska glagoljskoga Misala hruackoga iz 1531.» Mateo Žagar i Tanja Kuštović. Suorganizacija Odjela za hrvatski jezik, Ogranka Matice hrvatske u Osijeku i Filozofskoga fakulteta u Osijeku.
  • 25. studenoga (petak) 2016. u 19 sati u Muzeju likovnih umjetnosti, Večer s kantautoricom Lidijom Bajuk
  • 26. studenoga (subota) od 10 do 13 sati; Odjel za kulturologiju, Trg sv. Trojstva 3 – komunikacijski trening za mlade (dr. sc. Borko Baraban; Nefreteta Zekić Eberhard)
  • 28. studenoga (ponedjeljak) u 18 sati; Odjel za kulturologiju, Trg sv. Trojstva 3 (knjižnica) – izložba kataloga Slavonskih biennala (Biennala Slavonaca)  u Osijeku
  • 29. studenoga (utorak) u 19,30 sati; Odjel za kulturologiju, Trg sv. Trojstva 3, (dvorana P-3) – nagrađivani kratkometražni igrani film „Po čovika” Kristine Kumrić, projekcija i razgovor s redateljicom Kristinom Kumrić i scenaristicom Majom Hrgović, moderator: doc. dr. sc Vladimir Rismondo