U organizaciji Odsjeka za filozofiju Filozofskog fakulteta u Osijeku održat će se stvaralačko-poetska večer studenata filozofije pod nazivom “Subjekt u vlastitoj stvarnosti” u četvrtak, 13. lipnja 2019. godine u 19 h u Trica Caffe Bar. Na događaju, svoje poeme i misli subjekta koji luta i traga za vlastitom stvarnošću i tako iznoseći svoju naraciju uspostavlja i vlastiti identitet čitat će studentice Iva Fofić, Ana Medić i Barbara Kalauz, a izložba miniskulptura Ivane Majksner i izložba fotografija Josipe Marijanović unijet će nas u svijet propitkivanja vlastitog identiteta i vrijednosti u stvarnosti koja nas okružuje. Uvidjeti vlastitost i njezinu nemogućnost u pokušaju osvjetljavanja situacije u kojoj je subjekt neminovno zahvaćen i opkoljen te uvidjeti mogućnosti ponovnog otkrivanja vlastitosti i autonomije subjekta u njoj naznake su i nabačaji onoga što će nam ove mlade autorice i studentice filozofije pružiti. Stoga vas pozivamo da ih poslušate i s njima krenete na put k vlastitoj stvarnosti.

Facebook-događanje možete upratiti na sljedećoj poveznici: