Filozofski fakultet Osijek ugostit će u ponedjeljak 11. ožujka 2019. prof. dr. sc. Gordanu Buljan Flander koja će održati predavanje pod nazivom “Ukradeno djetinjstvo – trauma u dječjoj dobi”.

Predavanje otvoreno za javnost održat će se u Svečanoj dvorani Filozofskoga fakulteta (II. kat, prostorija 60) s početkom u 17 sati.

Nakon predavanja u istom će prostoru u 18 sati biti predstavljena nova knjiga koju je predavačica oblikovala zajedno sa suradnicima (32 autora) pod nazivom Znanost i umjetnost odgoja. Praktični priručnik o suvremenom odgoju za roditelje i odgojitelje (Zagreb: Geromar d.o.o.). O knjizi će uz autoricu prof. dr. sc. Gordanu Buljan Flander govoriti teolog i svećenik dr. sc. Josip Bošnjaković s Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Đakovu.